www

Kurs tworzenia stron www w oparciu o CMS Wordpress

WordpressJeżeli chcesz: znać zasady tworzenia stron www, posiadać wiedzę na temat domen internetowych oraz hostingu, instalować i przygotować środowisko do pracy, formatować tekst i wstawiać grafikę, tworzyć własną stronę internetową... to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Szkolenie poprowadzi doświadczony Trener kursów z zakresu tworzenia stron www i e marketingu, absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach na Wydziale Zarządzania i Marketingu, wykładowca Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, Trener ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Google Internetowe Rewolucje, doradca zawodowy, certyfikowany coach amerykańskiej metodyki sprzedaży CustomerCentric Selling.

Szczegółowy program szkolenia

Zapytaj o ofertę indywidualną: tel: 32 2382720; 32 2382439 w dni robocze w godz. 9:00 - 15:00, lub poprzez Formularz kontaktowy.

Projektowanie stron WWW – kurs dla kadr

Jakie są zasady projektowania stron WWW? Co to jest CMS? Jak używać stylów CSS?
Na to i wiele innych pytań znaleźli odpowiedź pracownicy Międzygminnego Związku Komunikacyjnego w Jastrzębiu Zdroju, którzy uczyli się zarządzania stroną internetową MZK.
Kurs pozwolił także zapoznać się z zasadami projektowania wyglądu graficznego stron WWW a także poznać możliwości systemów CMS-owych jako nowej alternatywy tworzenia stron internetowych.
Uczestnicy kursu byli bardzo zadowoleni z kursu. Nabyta wiedza poparta warsztatami pozwoli im na unowocześnienie strony firmowej MZK i polepszenie wizerunku w internecie.

Zapraszamy firmy i osoby prywatne, otwieramy listę zapisów na kolejną edycję szkolenia z Projektowania stron WWW.

Subscribe to RSS - www